Skip to main content

AMANJEDA Sport Couture for men & women

AMANJEDA Sport Couture for men & women

AMANJEDA by Katrin Kuldma ja Ragnar Klavani koostöös on loodud Amanjeda Sport Couture kollektsioon. Sportlikku elustiili nautivatele meestele ja naistele on loodud naturaalsetest materjalidest vabaajarõivaste kollektsioon. Mudelid sobivad nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile.

Amanjeda Sport Couture’i esmaesitlus toimus Tallinnas 05.04.2017 Kultuurikatla ajaloolistes ruumides. Uut brändi esitlesid teiste seas Jalgpalliklubi Tallinna Kalev sportlased. Amanjeda Sport Couture'i loomist toetas Sportland. Kõik kollektsiooni mudelid on valmistatud Eestis.

Ragnar Klavan kannab uhkusega Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi modernselt šikke ülikondi, nüüd ka sportlikke vabaaja rõivaid. “Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile. Mul on väga hea meel sellist asja koos teha. Ma sain kohe aru, et inimtasandil on meil Katriniga hea klikk, see on elus aga väga tähtis. Mul on au Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi esitleda kogu maailmale,” ütleb Klavan.

AMANJEDA SPORT COUTURE

Kaasaaegne elustiil eeldab mugavust, oleme Amanjeda by Katrin Kuldma luksuslike ülikondade ja õhtukleitide kõrval pakkunud ja valmistanud alati oma klientidele mugavaid ja sportlikke vabaaja rõivaid. Alates 2017 aastast on vabaajarõivaste terviklik kollektsioon naistele ja meestele iseseisev bränd - Amanjeda Sport Couture.

Sportlike vabaajariiete kollektsiooni idee on olnud protsess, mille lugu ulatub Katrin Kuldma moeettevõtmiste päris algusaastatesse. 2015 alustas Amanjeda by Katrin Kuldma Eesti kunsti klassikaga T-särkide seeriatega. AMANJEDA ART T-SHIRTS limiteeritud avaseeria oli pühendatud Eduard Wiiralti loomingule. Lõuendina ideaalsetele valgetele T-särkidele on siiditrükis kantud Eduard Wiiralti kuulsad teosed “Lamav Tiiger” ja “Põrgu”. Amanjeda Art T-shirtspersoonideks otsustati kutsuda edukad sportlased. Seeria No1 ehk “Tiigrisärgi” persooniks sai tõkkejooksja Rasmus Mägi, seeria No2 ehk “Põrgusärgi” persooniks näitleja Johann Urb. Kultuurivaldkondi ühendav projekt osutus üliedukaks. 

2017 aasta kevadel esmaesitletud Amanjeda Sport Couture brändi persooniks sai tippjalgpallur Ragnar Klavan. Ragnar Klavan kannab uhkusega nii Amanjeda klassikalisi ülikondi kui ka sportlikke vabaaja rõivaid.

 
Inspiratsioon

Amanjeda Sport Couture suvekollektsioonide koloriitide inspiratsiooniallikaks on meri ja purjekad. Ühelt poolt rahulikud summutatud laevateki ja mere toonid – valge, puiduhall ja sügav sinine, teisalt spinnakerpurjede säravad koloriidid. Mudelite mõjutajateks on nii purje-, tennise- kui golfistiil. 

Amanjeda Sport Couture talvekollektsioonide mudelid on inspireeritud külmadest talvedest ja sportlikust elustiilist lumistel mäenõlvadel.

Kollektsioonid

Amanjeda Sport Couture kollektsioon keskendub naturaalsetest kootud kangastest mugavatele vabaajamudelitele. Sportlikkus ja mugavus on samas šikk, mudelid on kombineeritavad klassikaliste elementidega. Näiteks võib hästi istuvaid polosid sobitada Amanjeda by Katrin Kuldma pintsakutega, slim fit pehmet bambuspusa või –jakki võib kanda klassikalise päevasärgi peal. Amanjeda Sport Couture kollektsiooni materjalid valitud erilise tähelepanuga, arvestades nii keskkonna- kui kehasõbralikkust.

Talvekollektsioonidesse kuuluvad innovaatilistest Loro Piana Storm System luksuvillakangastest suletäitega jakid ja mantlid ning pehmed ja mugavad kudumid.

----------------------------------------------------------------------------------------------

AMANJEDA Sport Couture

In April 2017 the AMANJEDA Sport Couture was launched in collaboration with Estonian footballer Ragnar Klavan & FC Tallinna Kalev. The new line is created to complement the Amanjeda classic collections with sporty and casual styles. The philosophy of superfine fabrics continues here as it is the core characterictic for the main lines of Amanjeda.

AMANJEDA Sport Couture premiere took place on the 5th of April in Tallinn. The new line was presented in collaboration with Estonian star footballer Ragnar Klavan & his coowned with Joel Lindpere Football Club Tallinna Kalev.

The new line is created to complement theAMANJEDA by Katrin Kuldma classic collections with sporty and casual styles. The philosophy of superfine fabrics continues here as it is the core characteristic for the main lines of Amanjeda. The collection of finest cotton and bamboo casual wear is excellent forfeeling chic comfortable on long flights and for sorty activities on weekends.

 

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.
Thanks for contacting us! We'll get back to you shortly. Thanks for subscribing Thanks! We will notify you when it becomes available! The max number of items have already been added There is only one item left to add to the cart There are only [num_items] items left to add to the cart