Skip to main content

KURSUSTE TOIMUMISE KESKKOND, ÕPPEKAVA LOOMISE IDEE JA KOOLITAJAD

AMANJEDA by Katrin Kuldma School of Artisans / AMANJEDA by Katrin Kuldma Meistrite Kool, Rõivaste Meistri õppekava.

Rõivaste konstrueerimise-modelleerimise ja valmistamise teahnoloogia on tehniliselt keerukas, loominguline ja esteetilist naudingut pakkuv valdkond. Amanjeda by Katrin Kuldma Moemaja avarad ruumid ning kaasaegse sisustuse ja kõrgetasemelise masinapargiga ateljee on ideaalseks töökeskkonnaks moemaja professionaalsele tiimile. Soov on oma võimalusi ja aastatega kogunenud teadmisi jagada.

Kursused on põhjalikud ja mõeldud neile, kes tõsisemalt soovivad rõivaste loomise ja valmistamise põnevasse ja inspireerivasse protsessi süveneda ning omandada väärtuslikke professionaalseid oskuseid. Kursused sobivad nii noortele, kel suuna valik elus ees, kui neile, kes soovivad uut ametit omandada. 

Valikainetena on võimalik osaleda disaintoodete ettevõtluskursusel, mis hõlmab tootmise ettevalmistamise, hinnakujunduse ja turundamise baasteadmisi. Stilistika valikaine on õppekava kollektsioonide loomisest, fotograafiast ja kaupluse väljapanekust. Materjaliõpetus viib õppijad kaasaegsete kangaste põnevasse maailma. Moedisaini ajalugu tutvustab selle inspireeriva valdkonna rahvusvaheliselt tähtsaid etappe.

  

KOOLITAJAD:

Anneli Kruusberg on üks meie koolitajatest. Anneli on olnud aastaid meeste ja naiste bleisrite juhtiv tehnoloog ettevõttes Baltika Tailor. Nüüd juba täpselt aasta töötab Anneli, üks kõrgema tasemega oma valdkonna professionaale Eestis, Amanjeda Moemajas. 

 

Katrin Ustav on Amanjeda mudeleid modelleerinud üle kümne aasta.

 

Maria Gnutova kogemustepagas õmblusmaailmas on erakordne. Tema oskused ja teadmised ulatuvad õhtukleitidest meeste ülikondadeni, mantlitest teksasteni. 

 

Katrin Kuldma - modelleerimine ja mudeli loomine. Oma teadmiseid moemaailmast jagab Katrin koos Ultima Thule partneritega valikainetena - võimalik on osaleda disaintoodete ettevõtluskursusel, mis hõlmab tootmise ettevalmistamise, hinnakujunduse ja turundamise baasteadmiseid. Stilistika valikaine on õppekava kollektsioonide loomisest, fotograafiast ja showroom'i väljapanekust. Materjaliõpetus viib õppijad kaasaegsete kangaste põnevasse maailma. Moedisaini ajalugu tutvustab inspireeriva valdkonna rahvusvaheliselt tähtsaid etappe.


 
AMANJEDA by Katrin Kuldma Moemaja Meistrite Kooli kursus on ka väärtuslik kingitus.


 

Continue reading

Amanjeda Meistrite Kool, Rõivaste konstrueerimine ja modelleerimine, õmblemine, valmistamise tehnoloogia

ÕPPEKORRALDUSE ALUSED

KURSUSTE AJAKAVA

ÕPPEKAVA MOODULITE ÜLDKIRJELDUS JA ÕPPETASUD

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.