Skip to main content

AMANJEDA by Katrin Kuldma, uus kevadsuvine kollektsioon, etenduse videod ja fotod

AMANJEDA by Katrin Kuldma, uus kevadsuvine kollektsioon, etenduse videod ja fotod

AMANJEDA by KK uus kevad-suvine kollektsioon oli publiku ees Ultima Thule Galeriis Tallinn Fashion Week'i eksklusiivse lisaprogrammina. Moeetendust saatev kaunilt sillerdav ja mahe muusika kõlas Hedvig Hansonilt. 

 8. aprill oli Amanjeda moemajas ja Ultima Thule Galeriis erakordne päev. Hommikust alates oli meie moemaja täis erakordselt kulgevat koostööd, rõõmu ja noorust, muusikat ja inspireerivaid jutuajamisi, tantsu ja tralli ning kõige tähtsamat tänases päevas ja hetkes - rahu. Täna on raske mitte mõelda Ukrainas toimuvale. Imekaunis sinise ja kollase värvikombinatsioon on saanud erakordselt kurva tähenduse. Vapralt tuleb aga edasi minna, hoida seda, mis meil on ja aidata neid, kes abi vajavad. Seepärast oli ka Amanjeda kevadkollektsioon peale kaht keerukat aastat taas uhkelt oma armastatud sõprade ja klientide ees.Etenduse ja 
ülitoreda päeva backstage videod on järelvaatamiseks olemas Youtube'is ja www.amanjeda.com avalehel, kollektsiooni ja sündmuse fotogaleriid leiate Amanjeda FB-s. 

ETENDUSE VIDEO

BACKSTAGE VIDEO

 


Liivakarva ja agaavi toonides linased panevad unistama Aafrika savannidest, säravsiniste ja türkiiside pillerkaar meenutab eksootiliste retkede romantikat.


Uus kollektsioon pakub ka uhket valikut teksamudeleid, kergest puuvilladenimist šikid kleidid, meeste ja naiste särgid ning suvised püksid valmistame erinevates indigotoonides. Klassikalised pesukulutustega teksapüksid meestele ja naistele valmivad täpselt oma mõõtude järgi kõikides klassikalistes teksatoonides. Teksapükste materjaliks on mugav stretch puuvill. AMANJEDA by Katrin Kuldma kevad-suvi 2022 kollektsioon näitab moodsalt kergete bleisrite ja ülikondade meistriklassi.
Brändile iseloomulikud superšikid meeste särgid, ülikonnad jableisrid on nüüd võrdselt rikkalikus valikus olemas ka naistele.

Põhjamaistele päikeseloojangutele pühendatud kollektsiooni pidulik osa 
on loodud luksuslikult valgustpeegeldavatest siididest. Omavahel on põimitud karged musta, valge ja tumesinise toonid hõõguva korallpunasega. Säravaks üllatusmomendiks on päikest peegeldavast metalllitritega kangast siidvoodril topid ja kleidid.Loomulikult on kõik AMANJEDA by Katrin Kuldma kollektsioonides kasutatud materjalid looduslikud, suvekollektsiooni kuuluvad uhkes värvi ja mustrivalikus puuvillased, linased ja siidkangad. Traditsiooniliselt pärinevad materjalid vaid Euroopa parimatelt kangatootjatelt, suures osas Itaaliast Loro Piana'lt.


Koos AMANJEDA by Katrin Kuldma kevadkollektsiooniga olid moelaval veel kolm Ultima Thule Galerii brändi. Traditsiooniliselt kõlasid kokku Katrin Kuldma loodud rõivad ja Karin Kersa ehted. 

 Uudsena olid Eesti moepubliku ees Itaalia pehmest nahast jalatsid Fabiano Ricci'lt ja Šotimaalt pärit unikaalsed puidust käekotid House of Rocio'lt.

Nüüdseks on kõik valmis teie jaoks nii Amanjeda butiigis kui ka veebipoes!
Olete väga oodatud!

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.
Thanks for contacting us! We'll get back to you shortly. Thanks for subscribing Thanks! We will notify you when it becomes available! The max number of items have already been added There is only one item left to add to the cart There are only [num_items] items left to add to the cart