Skip to main content

AMANJEDA NIGHT IN TAALI MANOR

AMANJEDA NIGHT & STAELENHOF

Ühel maagilisel kevadõhtul avas Taali mõis, ajaloolise nimega Staelenhof, uksed Amanjeda uute kollektsioonide esitluseks. Nii nagu on olemas vaid üks Champagne jumalike jookidega, vaid üks Biella parimate villakangastega, nii on olemas vaid üks unikaalne Taali.

Taali Mõis on Eesti kunsti austaja Indrek Orro pühendumise ja kirega tehtud töö vili ja tõeline pärl. Hoolikalt valitud detailidega interjööris on esitletud valik Eesti kunsti. Mõisa külastajatel on ainulaadse võimalus kogeda väärt valikut eesti kunstnike teoseid kunstimetseeni kodustes ruumides.

Amanjeda Night tõi publiku ette nii suviselt šiki Amanjeda Sport Couture'i kui ka esimese vaate Amanjeda by Katrin Kuldma päris uude sügishooaega. Diskreetselt luksuslik uus sügiskollektsioon oli pühendatud šampanjakoloriidis kašmiiridele Loro Piana villamajast. Amanjeda kollektsioone täiendasid diskreetselt Karin Kersa juveelid.

Ainukordse kevadise moeetenduse ja õhtusöögi kaaslaseks olid Drappier'i šampanjamaja hõrgud joogid. Šampanja valiku eest hoolitses särav Kristel Voltenberg. Õhtusöögi ettevalmistuste vaatemängulise elamuse mõisaköögis külaliste silme all pakkusid Event Gatering'i kokad. Muusika Eliis Pärnalt oli kašmiiriselt pehme ja hõrk. Modellide soengud ja delikaatsed meigid olid loodud Amanjeda hea partneri Desiree salongi poolt. 

Sportlik luksus haakus suurepäraselt päikeselise päeva ja kiirete autodega. Täname häid partnereid PORSCHE Tallinna ja LHV privaatpangandust kogu sündmuse korraldamise toe eest. 

Soovitame Taali mõisa kindlasti külastada, selleks on alanud suvel unikaalne võimalus. Broneerides õhtusöögi ja ööbimise saate tõelise elamuse osaliseks. Külastege palun Taali mõisa kodulehte ja uurige lähemalt: 

staelenhof.ee

Continue reading

2018 / SPORT COUTURE SPRING-SUMMER 2018

2018 / SPORT COUTURE SPRING-SUMMER 2018

bleisrid särgid ülikonnad AMANJEDA by Katrin Kuldma EXPO Dubai Andres Kask Daniel Schaer Madis Kass

Dubai maailmanäitusel kannab Eesti paviljoni tiim AMANJEDA by Katrin Kuldma erikollektsiooni

AMANJEDA by Katrin Kuldma / NIGULISTE, NOVEMBER 9, 2018

AMANJEDA by Katrin Kuldma / NIGULISTE, NOVEMBER 9, 2018

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.