Skip to main content

AMANJEDA SPORT COUTURE

Katrin Kuldma, Ragnar Klavani ja Sportlandi koostöös on loodud esimene Amanjeda Sport Couture kollektsioon sportlikku elustiili nautivatele meestele ja naistele. Stiilselt sportlik ja kõrge kvaliteediga naturaalsetest materjalidest vabaajarõivas on mõeldud sobima nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile.

Amanjeda Sport Couture’i esmaesitlus toimub Tallinnas 05.04.2017 Kultuurikatla ajaloolistes ruumides. Uut brändi esitlevad teiste seas Kalevi jalgpalliklubi sportlased ja toetab Ragnar Klavan. Amanjeda Sport Couture on alates aprillist esindatud Viru ja Ülemiste keskuste Sportlandis. Kõik kollektsiooni mudelid on valmistatud Eestis.

Ragnar Klavan kannab uhkusega Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi modernselt šikke ülikondi, nüüd ka sportlikke vabaaja rõivaid. “Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile. Mul on väga hea meel sellist asja koos teha. Ma sain kohe aru, et inimtasandil on meil Katriniga hea klikk, see on elus aga väga tähtis. Mul on au Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi esitleda kogu maailmale,” ütleb Klavan.

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.