Skip to main content
Our website is undergoing updates, new collections coming soon!

ERITELLIMUSEL VALMISTATUD MEESTE JA NAISTE RÕIVAD

Eritellimusel täpselt oma mõõtude järgi valmistatud rõivad nii meeste kui ka naistele on Amanjeda rõivabrändi kõige olulisemaks osaks olnud juba mitu kümnendit.  

 
Ülikonnad ja kostüümid, mantlid ja jakid, päevasärgid ja pluusid valmistame iga tellija unikaalsete mõõtude järgi ehk Made-to-Measure teenusena ning rätsepatööna. Digitaalne ülitäpne ja isiklik lõige iga tellija jaoks valmib Amanjeda stuudios disaineri ja meistri käe all, õmblustöö Eesti ja Euroopa parimates vabrikutes.
Täiuslikkus peitub detailides – oma mõõtude järgi õmmeldud ülikonnad ja päevasärgid on täpse istuvusega, varrukad on õigete omavaheliste proportsioonidega, pintsaku varrukanööbid on lahtinööbitavad ning reväärid tundliku joonega. Väärt pintsaku õmbluseid kaunistavad käsitepingud ja eriline tähelepanu on voodri töötlusel.
Materjalid made-to-measure ülikondadele on parimatelt Itaalia ja Prantsusmaa kangatootjatelt - Ermenegildo Zegna, Loro Piana ja Dormeuil. Need kangakaubamärgid on tuttavad igale ülikonnagurmaanile ja moemaailmas võrdväärsed Armani, Prada või Valentinoga. Loro Piana puhul on tegemist maailma suurima kašmiirkanga tootjaga, kes valmistab kõrge kvaliteediga kašmiiri- ja villakangaid juba kuuendat põlvkonda eksklusiivselt Itaalias. Loro Piana on üks väheseid kangatootjaid, kellel on luba ülihinnalise Vikunja villa kasutamiseks oma toodangus. Ermenegildo Zegna, Loro Piana ja Dormeuil kangatoomisele on iseloomulik, et tooraine ostetakse otse valitud villakasvatajalt – nii on garanteeritud kvaliteedi järjepidevus aastast aastasse.
 
Amanjeda ülikonnakollektsioon sisaldab erineva stiiliga pintsakuid - klassikalised mudelid, moodsa kitsa lõikega pintsakud ja uue trendika pehme õlajoonega versioonid. Tellija jaoks on olemas üle 50 erineva pintsaku modifikatsiooni. Pükste valikus on erinevate taskuversioonidega voltidega ja ilma, kitsad ja laiad mudelid. Ülikonna hinnaklass sõltub peamiselt kanga valikust-
 
Mantlid
Mantlite valikus on sarnased stiiliversioonid nagu pintsakute puhul. Kangavalikusse kuuluvad tõelised klassikud – väikese kašmiirisisaldusega soodsamatest villastest kuni 100% kashmiirideni, hinnalised pašmiinad, mohäärid ja alpakad. Niisugused kvaliteetkangad ei kortsu, ei muutu kandmisel topiliseks ega võta külge tolmu. Mantlite hinnaklassid on sarnased ülikondadele.
 
Teenus
Made-to-measure ülikonna, päevasärgi ja mantli tellimine on mugav ja lihtne. Kõigepealt tuleb kokku leppida konsultatsiooni aeg. Aitame teha kanga valiku, võtame täpsed mõõdud ja proovime selga proovimudelit, et määrata sobiv istuvus. Ülikonna ja mantli tellimuse täitmise aeg on ca 5-6 nädalat, päevasärgid saavad valmis 2-3 nädlaga.
 
NAISED / MADE-TO-MEASURE
Amanjeda made-to-measure on unikaalne kontseptsioon, milles on ühendatud isikupära, disainerilooming ja moodne tehnoloogia. Et saavutada ideaalset istuvust peab hea kostüüm olema õmmeldud isiklike mõõtude järgi. Et rõivas oleks hingelähedane saab disaineriga konsulteerides valida enesele sobiva kanga ja stiili Amanjeda materjali- ja mudelikollektsioonist. Valmisrõivaste kollektsiooni mudelied saab tellida oma mõõtude järgi. Võimalus on kujundada kogu isikupärane garderoob – mantlitest ja kostüümidest õhtukleitideni.
 
KLUBIKOLLEKTSIOON
Amanjeda mudelikollektsiooni kuulub väike seeria ekslusiivsete klubide jaoks loodud klubipintsakute ja pükste mudeleid. Klubiülikonna, päevasärgi ja püksid saab tellida oma mõõtude järgi ehk Made-to-Measure teenusena. Aitame tellijal teha kangaste ja mudelite valiku. Tellijalt võetakse täpsed mõõdud ja proovitakse selga proovimudelit, mille abil määratakse sobiv istuvus.
 
-----------
MADE TO MEASURE suits, shirts and coats to your personal measurements
Made-to-measure goes beyond the trends as you get a one-off, unique garment, tailored for you and you alone. The style of Amanjeda made-to-measure is sharp tailoring combined with soft elegance. Our made-to-measure service is created to meet the customer’s individual needs for fitting and style.
 
FOR MEN
Suits
Fabrics for the made-to-measure collections are from the best Italian and French producers of wool – Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Dormeuil. Excellent fabrics, architectural shapes of design and perfect tailoring make wearing the Amanjeda made-to-measure suit an extraordinary pleasure.
 
The customer will be measured first, then fitted in the closest matching size from the sample suits size range, which is then pinned to get an accurate fit. This will form the basis of the new design. Then the styles, fabrics, linings and buttons are selected, and any changes to pocket styles and positions or other requested alterations to the style are noted. Six weeks later, the customer returns to collect his made-to-measure garment. The Amanjeda made-to-measure service has been designed to offer the most convenient way to have your unique tailored suit within the shortest practical time.
The price of the suit depends on the fabric choice.
 
Coats
Coats are also available in similar lines as the suits, proportioned to the customer’s needs with an excellent choice of fine wools.
 
Shirts
Customers can choose a fit from samples, and then select fabrics, collar styles, buttons, cuff styles and different shirtfronts. As a finishing touch, customers can have their initials embroidered inside of the collar or on the cuff. The fabrics of the Amanjeda made-to-measure shirt collection are carefully picked high quality cottons, which are wrinkle free due to the high twist structure of the yarn, giving long-lasting comfort and elegance.
The price of the shirt depends on the fabric choice.
 
CLUB COLLECTION
The Amanjeda made-to-measure collection includes a limited range of club wear designed for members of prestigious golf clubs, yachting clubs or other private-members clubs.
 
FOR WOMEN
A selection of suits, coats and shirts from the seasonal collection is available as a made-to-measure service. Following the customer’s personal measurements and fabric choice we meet her individual needs for fitting and style.
Amanjeda made-to-measure service is available in Amanjeda Boutique / Kentmanni 6, Tallinn, Estonia. For personal appointment please contact: via e-mail: info@amanjeda.com or by phone: +372 6622 044, +372 501 3797.