Skip to main content
Our website is undergoing updates, new collections coming soon!

MADE TO MEASURE SHIRTS

Made-to-measure ehk oma mõõtude järgi päevasärgi tellimine on mugav ja lihtne. Kõigepealt tuleb kokku leppida konsultatsiooni aeg. Aitame teha kanga valiku ja võtame täpsed mõõdud. Päevasärgi tellimuse täitmise aeg on ca 3-4 nädalat.
Meie päevasärgi kollektsiooni kuuluvad kümned erinevad kangad ja disainid. Kui kangavalik on tehtud, saab valida sobiva istuvusega päevasärgi kehalõike ja oma maitse järgi krae, manseti ja esikinnise stiili. Ka on võimalus oma initsiaalide tikkimiseks. Kangad mõõdusärkidele on hoolikalt valitud Itaalia parimatest kollektsioonidest, kortsumisest on priid meie särgid tänu materjalide tippkvaliteetsele puuvillakiule ja selle töötlusele.
 
Nimetused Classic, Premium ja Platinum Line on olulised vihjed kangaste disainile, kvaliteedi- ja hinnaklassile. Meie kodulehel on iga kanga juures täpne kirjeldus koostise, kaalu ja lõnga omaduste kohta. Kõik meie kangad on kahekordselt keerutatud lõngakiuga, mida tähistab “2ply” kirjeldus,  "yarn count" tähistab kiu peenust - mida suurem number seda peenem ehk kvaliteetsem on puuvillakiud. Kõrge kvaliteediga puuvillade puhul ei kasutata tehnilisi nn. “non iron” töötluseid, et vältida puuvilla looduslike omaduste kahjustamist.
 
Classic Line kangaste hulgas on suur valik klassikalisi disaine, samuti julgemaid ja sportlikumaid toone ja mustreid. Premium Line kangad on rafineerituma disainiga. Platinum Line kangd on väga konservatiivsete ja delikaatsete värvitoonide ning mustritega.
 
Päevasärkide hinnaklass sõltub valitud kangast:
 
Classic Line 80’s – 140’s 100 % CO 2ply - 149 EUR
Premium Line 140’s – 180’s 100 % CO 2ply - 179 EUR
Platinum Line 200’s 100 % CO 2ply - 199 EUR
 
Ordering Amanjeda made to measure shirts is easy and convenient. Customer can select fabrics, then choose a fit, collar styles, buttons, cuff styles and different shirtfronts. As a finishing touch, customers can have their initials embroidered inside of the collar or on the cuff. The fabrics of the Amanjeda made-to-measure shirt collection are carefully picked high quality cottons, which are wrinkle free due to the high twist structure of the yarn, giving long-lasting comfort and elegance. The time to fulfill the order is around 3-4 weeks.
The price of the shirt depends on the fabric choice:
80’s – 140’s 100 % CO 2ply - 149 EUR
140’s – 180’s 100 % CO 2ply - 179 EUR
Luxurious 200’s 100 % CO 2ply - 199 EUR
Luxurious 240’s 100 % CO 2ply - 249 EUR
Luxurious 300’s 100 % CO 2ply Cullinan - 279 EUR
For our shirts we work with the best weaving mills for cotton in Italy and in Switzerland. All our production is also done in Europe. For our extra slim fit we use cotton mixtures with elasthan to give the modern slender look to the shirts. The cotton fabrics used for the collection are 100% 2ply and from 100’s up to extra fine 200’s.