Skip to main content

ÄRIPÄEV / AMANJEDA IN PIAVE 37, MILAN

Dolce&Gabbana kureeritud butiik „Piave37“ müüb Katrin Kuldma loodud kaubamärgi Amanjeda disainerrõivaid.

Alates käesolevast sügises müüb Dolce&Gabbana kureeritav uute disainerite butiik „Piave37“ Milanos ka Katrin Kuldma loomingut.

Esmakordselt esitleti Amanjeda uusimat sügiskollektsiooni veebruaris Milano moenädalal, kus Piave37 butiigi sisseostjad Katrin Kuldma moemärgi avastasid. Sügishooajast müügil olev Amanjeda kollektsioon on esimene Eesti rõivabränd rahvusvahelise tähtsusega disainibutiigis Euroopa moepealinnas. Kõrvuti Amanjedaga on Piave37-s juba tunnustatud uued tulijad Andrea Pompilio, Cedric Charlier, House of Holland jt.

„See on hea uudis kogu Eesti rõivadisainile. Eesti disain ja rõivatoodang on esindatud maailma moedisaini paremiku seas,“ kommenteeris Kuldma. Piave37 on Dolece & Gabbana kureeritav uute disainerite butiik, siia otsitakse igal aastal uusi unikaalseid moemärke. Uued brändid on Piave37 butiigis müügil maksimaalselt kolm aastat. „Kolmeaastane leping Piave37-ga on märgilise tähtsusega, see on väga oluline tunnustus seni tehtule ja suureks abiks järgmiste uste avamisel.” ütles Kuldma.

Välisturgudest on Katrin Kuldma looming hetkel müügil ka Riia vanalinnas asuvas butiigis Elifra, millega alustati koostööd 2013. aasta sügisel. Riia butiigi omanikud sõlmisid Kuldmaga lepingu peale mullu toimunud Tallinn Fashion Weeki. Butiigis müüakse lisaks Amanjedale ka Elisabetta Franchi loomingut.

Katrin Kuldma lõi Amanjeda moebrändi 2006. aastal. Kuldma sõnul on Amanjeda naiste- ja meesterõivaste moemärk, mis seob luksusliku kvaliteedi ja modernse disaini täpse istuvusega. „Oma kollektsioonides kasutan alati parimaid kangaid, kohalike käsitöömeistrite näpuosavust ning moodsaimat tarkvara ja õmblustehnoloogiat,“ lisas Kuldma.

 

http://www.aripaev.ee/uudised/2014/09/03/katrin-kuldma-roivad-milanos