Skip to main content

BRAND STORY

AMANJEDA by Katrin Kuldma

diskreetne luksus meestele ja naistele, kodule

AMANJEDA on ilu ja disainigurmaan, ta valib parima - diskreetse luksuse. AMANJEDA rõivad toovad esile parima kandja olemuses rõhutades tugevusi ja varjates nõrkused. AMANJEDA sisustustooted on loodud koostöös parimate meistritega loomaks ultimatiivset mugavust ja esteetikat interjööris.

 

AMANJEDA by Katrin Kuldma on klassikaliste disainrõivaste kaubamärk meestele ja naistele.

AMANJEDA Home on valik pehmest mööblist ja sisustustekstiilidest.

AMANJEDA Sport Couture on šikilt sportlik stiil vabaaja veetmiseks

 

AMANJEDA on välja kasvanud 1993 asutatud Katrin Kuldma Moestuudiost. Moestuudio liitis endaga 1997 aastal Tallinna Moemaja parimate meistritega couture divisioni. Nii sai väikesest disaineristuudiost Katrin Kuldma Moemaja. Eesti esimene disaineri nime kandev moemaja sai kuulsaks kõrgetasemelise teostusega rõivaste ja suurejooneliste moeetenduste poolest. Nõudliku klientuuri hulka on kuulunud Eesti esipaar Helle ja Lennart Meri, armastatud näitlejad Merle Palmiste ja Tambet Tuisk, arhitektid ja advokaadid, poliitikud ja ärieliit. Tänases moeettevõttes on ühendatud pühendumist nõudvad käsitööoskused ja moodsaim tehnoloogia, põhjamaine karge disain ja maailma parimate kangaste valik. Aastal 2006 tunnustati disainer Katrin Kuldma loomingut Eesti rõivadisaini auhinnaga Kuldnõel.

2014 detsembris avati AMANJEDA esindusbutiik Tallinnas Kentmanni tänaval. 2019 detsembrist asub AMANJEDA butiik Maakri Kvartalis põhjamaiste luksusbrändide galeriis ULTIMA THULE.

AMANJEDA ready-to-wear kollektsioone on alates 2013 esitletud Milaanos moenädala ajal. 2014. aastal valiti Milaano Moenädalal esitletud Amanjeda sügis-talv 2014/15 naiste ready to wear kollektsioon Dolce & Gabbana poolt kureeritavasse uute disainerite kontseptsioonibutiiki Piave37. Siit avanesid Amanjeda Milaano showroomide uksed.

AMANJEDA by Katrin Kuldma brandi filosoofia tugineb slow liikumise põhimõtetele, kus toodete valmistamise aluseks on kvaliteetne jätkusuutlikkuse põhimõtetel valmistatud tooraine ning armastuse ja hingega mudelite valmistamine. Kaasaegne maailm võimaldab omavahel kombineerida parimat – kohalike käsitöömeistrite oskused ja rahvusvaheliste parimate tootjate põlvkondade pikkused traditsioonid. AMANJEDA partneriteks on maailma parimad kangatootjad, kus tooraine ostetakse otse valitud villakasvatajatelt, mitte rahvuvahelistelt villabörsidelt, tootmine on loodust säästev ja inimesi väärtustav. Väärtuslikud materjalid, oskuslik töö ja läbimõeldud disain on aeganõudev kombinatsioon, tulemuseks on kvaliteetsed, keskkonnasäästlikud ja ajas kestvad garderoobipärlid. 

AMANJEDA koondab endas ja enda ümber eriala professionaale, kelle jaoks rõivadisain on kirg ja hobi, väljakutse luua parimat. Oma koostööpartnereid valime mitte üksnes parima kvaliteedi järgi vaid ka suhtumise järgi inimestesse. Me usume, et iga emotsioon, mis on pühendatud toote loomisprotsessi jõuab selle kandjani. Seepärast peame väga oluliseks, et iga samm alates lõnga kudumisest kuni rõiva üleandmiseni kliendile on hingega tehtud.

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.