Skip to main content
Crafted from the finest natural fabrics

AMANJEDA SPORT COUTURE KÕIKIDELE GENERATSIOONIDELE


Amanjeda Sport Couture on klassika, mis sobib kõikidele generatsioonidele. Seekord on staarmodelliks minu isa Peeter. Mulle on isa huumor sel kummalisel kevadel olnud eriliseks vitamiinipommiks. Loodan väga, et see emotsioon jõuab pildi kaudu ka teieni! 

Meeste ja naiste lemmikud on meil nüüd sätitud Amanjeda veebipoodi, siit ostmine on päris mugav ja toimib hästi. Loomulikult ootame teid ka Amanjeda butiigis Ultima Thule Galeriis Maakri Kvartalis. 

Katrin Kuldma, Ragnar Klavani ja Sportlandi koostöös on loodud esimene Amanjeda Sport Couture kollektsioon sportlikku elustiili nautivatele meestele ja naistele. Stiilselt sportlik ja kõrge kvaliteediga naturaalsetest materjalidest vabaajarõivas on mõeldud sobima nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile.

Amanjeda Sport Couture’i esmaesitlus toimub Tallinnas 05.04.2017 Kultuurikatla ajaloolistes ruumides. Uut brändi esitlevad teiste seas Kalevi jalgpalliklubi sportlased ja toetab Ragnar Klavan. Amanjeda Sport Couture on alates aprillist esindatud Viru ja Ülemiste keskuste Sportlandis. Kõik kollektsiooni mudelid on valmistatud Eestis.

Ragnar Klavan kannab uhkusega Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi modernselt šikke ülikondi, nüüd ka sportlikke vabaaja rõivaid. “Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile. Mul on väga hea meel sellist asja koos teha. Ma sain kohe aru, et inimtasandil on meil Katriniga hea klikk, see on elus aga väga tähtis. Mul on au Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi esitleda kogu maailmale,” ütleb Klavan.