Skip to main content

Šikk klassika kevadeks naistele meestegarderoobi detailidega!

Nii nagu meestele on ka naistele meie kollektsioonides rikkalik valik bleisreid, teksapükse ja triiksärke, valmistatud maailma kangaparemikust. Rõõmsatest ruudulistest ja lillelistest puuvillakangastest valmivad klassikalised triiksärgid ja suvised kleidid. Kerged ja mugavad oma mõõtude järgi valmistatud bleisrid naistele on meie ülikonna- ja pinstakumeistrite poolt õmmeldud sama põhjaliku tehnoloogiaga nagu meestelegi. Bleisrite hinnad algavd 579 eurost, valikusse kuuluvad mõnusad kerged linased, puuvillased ja villasegu kangad. Luksuslik valik on aga ka Loro Piana kašmiirkangaid.

Täpselt oma mõõtude järgi valmivad teksased valgest tumesiniseni, kulutatuna või modernselt ühetoonilisena. Amanjeda teksased on šiki modernse stiili lahutamatu osa. Kõikide klassikaliste toonide valik pakub võimalusi mudelite loomiseks ja detailide valikuks. 

Nii valmis- kui ka mõõdurõivaid saate tellida nüüd Amanjeda veebipoest. Koos e-mailiga saate lisada oma erisoovid mudeli pikkusmõõtude osas. Loomulikult olete oodatud valikuid tegema ja mõõte andma Amanjeda by Katrin Kuldma Moemajas, Tallinnas Maakri 19/1, Ultima Thule Galeriis. 

Continue reading

NIGULISTE 2018, 20 years from the first grand show

NIGULISTE 2018, 20 years from the first grand show

bleisrid särgid ülikonnad AMANJEDA by Katrin Kuldma EXPO Dubai Andres Kask Daniel Schaer Madis Kass

Dubai maailmanäitusel kannab Eesti paviljoni tiim AMANJEDA by Katrin Kuldma erikollektsiooni

Amanjeda Meistrite Kool

AMANJEDA Meistrite Kool, pühendusega armastatud erialale ja kallile õppejõule Maili Rajangule

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.