Skip to main content
Crafted from the finest natural fabrics

ANNE&STIIL / Amanjeda by Katrin Kuldma šikk stiil meestele ja naistele

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/96413779/video-ja-fotod-katrin-kuldma-esitles-tallinn-fashion-weekil-safarireisidest-inspireeritud-kollektsiooni-mis-toi-jahedasse-kevadesse-suviseid-vonkeid 


 

Liivakarva ja agaavi toonides linased panevad unistama Aafrika savannidest, säravsiniste ja türkiiside pillerkaar meenutab eksootiliste retkede romantikat. Disaineri süda kuulub aga põhjamaistele päikeseloojangutele, seepärast on kollektsiooni pidulik osa loodud luksuslikult valgustpeegeldavatest siididest. Omavahel on põimitud karged musta, valge ja tumesinise toonid Amanjeda by Katrin Kuldma brändile omase hõõguva korallpunasega. Säravaks üllatusmomendiks on päikest peegeldavast metalllitritega kangast siidvoodril topid ja kleidid.

AMANJEDA by Katrin Kuldma kevad-suvi 2022 kollektsioon näitab moodsalt kergete bleisrite meistriklassi. Brändile iseloomulikud superšikid meeste särgid, ülikonnad, bleisrid on nüüd võrdselt rikkalikus valikus olemas ka naistele. AMANJEDA by Katrin Kuldma valikus on nüüd ka šikid teksased kõikides klassikalistes teksatoonides. Teksapüksid valmistatakse mugavast stretch puuvillast nii meestele kui ka naistele täpselt oma mõõtude järgi. 

Loomulikult on kõik AMANJEDA by Katrin Kuldma kollektsioonides kasutatud materjalid looduslikud, suvekollektsiooni kuuluvad uhkes värvi ja mustrivalikus puuvillased, linased ja siidkangad. Traditsiooniliselt pärinevad materjalid vaid Euroopa parimatelt kangatootjatelt, olles nii 100% keskkonna- ja kehasõbralikud.

Koos AMANJEDA by Katrin Kuldma kevadkollektsiooniga olid moelaval veel kolm Ultima Thule Galerii brändi. Traditsiooniliselt kõlasid kokku Katrin Kuldma loodud rõivad ja Karin Kersa ehted. Uudsena oli Eesti moepubliku ees Itaalia pehmest nahast jalatsid Fabiano Riccilt ja Šotimaalt pärit unikaalsed puidust käekotid House of Rocio’lt.